לוגו צהוב (1)

שותפות ירושלמית 2022
הוראת קבע ואתם שותפים!

שנת 2021 הייתה שנה קשה, מבודדת, מעטה בבשורות טובות, מלאה באתגרים ובמצוקות. 

 

בתוך כל זה, הצליחה התעוררות לתרום לקהילה, להפעיל 3000 מתנדבים במסגרת חמ״ל הקורונה, להציב מקררים חברתיים בשכונות, לעמוד עם ניצולי שואה ביום השואה, לעמוד בצמתים ביום הזיכרון, להקים את פרויקט ׳אמץ שכן׳, הורדנו אגרות לעסקים, קידמנו פרויקטי בנייה ותחבורה חסרי תקדים, הנגשנו את המרחב הציבורי לבעלי מוגבלויות, שמרנו על צביון השכונות, פעלנו להגברת השקיפות במועצת העיר, לליווי חיילים בודדים, לרפורמות למען נשים בעיר וכנגד הטרדות מיניות במרחב הציבורי ועוד…

 

וכל זה בזכות האנשים המדהימים שפועלים בתנועה, בהתנדבות מלאה, ובזכות הוראות הקבע והתרומות החד פעמיות שלכם, שאפשרו לנו לממן את ההוצאות הדרושות למען הפרויקטים האלו.

2022 יכולה להיות טובה יותר, מלאה בעשייה מרובה יותר, בזכותכם. בואו לקחת בהתעוררות!

שלום, אנחנו התעוררות בירושלים.

התעוררות בירושלים היא התנועה הציונית הגדולה במועצת העיר ירושלים. התעוררות הוקמה בשנת 2008 ע"י צעירים ירושלמים אשר בחרו לקחת אחריות על העיר ולהבטיח את עתידה של ירושלים כעיר יצירתית, תוססת וסובלנית. בשנים 2013 ו-2018, עשרות אלפי ירושלמים הצביעו להתעוררות והפכו אותה לכוח החברתי-פוליטי המרכזי בעיר בכל התחומים, זאת ללא תמיכה פוליטית מאף מפלגה או בעל הון, אלא רק בעזרתם של מתנדבים ירושלמים המאמינים שע"י אקטיביזם ועשייה חברתית אפשר להצעיד את העיר קדימה.

אחרי 13 שנים התעוררות בירושלים אינה רק הצעירים, התעוררות היה כל האנשים שאכפת להם לשמור על ירושלים ציונית חזקה מגוונת ומשגשגת.

ב-13 השנים מאז הקמתה, עם פוליטיקה נקיה ושקופה, בלי תירוצים, בלי גמגומים, בלי לראות בירושלים תחנת מעבר, הובילה התעוררות את ירושלים בתרבות, בפיתוח הכלכלי, בדיור, בצעירים והמשפחות עם עבודה במועצת העיר מחד ואיתכם תושבי ירושלים על מנת לקדם את העיר ולשים קודם כל את ירושלים במרכז.

התעוררות בראשות עופר ברקוביץ, יו"ר האופוזיציה בעיריית ירושלים, היא זו שמציגה את הקבלות הכי משמעותיות, היא זו שמגשימה את החלומות והתקוות של רבים מאיתנו.

ביחד ננער את העירייה, נביא רעיונות חדשים, ננקה את ירושלים ונצעיד את ירושלים שלנו קדימה, ובייחוד אל מול האתגרים המאיימים עליה כיום, יותר מתמיד.

הגיע הזמן לחזק את ירושלים.

את כל הפעולות הללו עשינו בדרך שלנו: בהתנדבות מלאה, ומבלי להבחין בין אדם לאדם ובין שכונה לשכונה. 

אנחנו יודעים, שלא לכולם יש זמן, פנאי או יכולת לקחת חלק בפעילות – אך מהיום יש לכולם אפשרות להיות שותפים בתנועת התעוררות בירושלים. יחד איתכם, נוכל לעשות אפילו יותר.

 שותפות ירושלמית.